Şükür Workshop

ŞÜKÜR WORKSHOP

Yaşam Koçu Senem Kalkancı

Bence yaratımın en önemli adımı ŞÜKÜR EGZERSİZİDİR!💖

ŞÜKÜR WORKSHOPU, 7 Şubat Perşembe akşamı, 3. defa, saat 20.30-22.30 arası sizlerle buluşacak.🤗
.
💫Şükür egzersizi nedir?

💫 Ne işe yarar?

💫Hayatımıza getirileri neler?

💫Neden bu kadar önemli?

💫Biz neleri değiştirip, dönüştürdük?
.
💫Gerçekten şükrediyor muyuz?

Evet, biliyorum çoğunuz ‘ ben hep şükrediyorum zaten’ diyorsunuz. Bu wshopa katılan herkes aynı iddiada idi. Kendi deneyimlerini aktarırken nasılda o güne kadar olumsuzlukları suladıklarını ve kendi yollarına taş koyduklarını fark ettiklerini anlattılar.

Her biri ‘Aslında şükrettiğimi zannedip şükretmiyormuşum’ dedi.😉

Şükrettiklerini zannedip yokluk odağını beslediklerini keşfettiler.

Varlık odağında olunca nasılda her şeyin kolaylıkla ve akışta onlara aktığını deneyimlediler.

Kapalı grupta diğer katılımcılarla arkadaş, dost, aile oldular. Birbirlerine hem destek olup hem de birbirlerinin şükürlerinden birçok şey öğrendiler.

Kimisinin bereketi arttı, kimisi istediği işi hayatına çekti, kimisinin kendi ve etrafı ile olan ilişkisi değişti ve yeni kendi ile tanıştı.😍

Sizde onlardan biri olmak, şükrederken düştüğümüz tuzakları öğrenmek ve dahasına kendinizi açmak isterseniz,

 YENİ GRUP ile başlıyoruz.

Süre: 3 hafta

ONLINE (zoom üzerinden yapılacaktır)

web sitesi için (3)

Merhabalar, ben Senem Kalkancı.

Aykut ve Esra B.Oğutun 2016-2018 senesinde ilk defa
açtığı, Yaşam Koçluğu sertifika programından mezun olduktan sonra, öğrendiğim,
deneyimlediğim, kendi hayatımda uyguladığım birçok faydalı pratiği online/yüzyüze
bireysel seanslar ve workshoplar oluşturarak danışanlarıma aktarmaktayım.
Aykut hocam ile ilk tanışmam kendime farklı bir yol haritası çizmek, sürekli tekrarlanan
durumlar ve bunları değiştirmek istemeye karar
vermem ile başladı.
Ve o kitabı raflarımın arasından çektim ‘Evrenden Torpilim var’…
Sonrasında ise hiçbir şey eskisi gibi olmadı.
Önce Aykut Oğut’un kitapları, sonra satın aldığım ve uyguladığım video bültenleri,
ardından workshopları ve en sonunda ise Yaşam Koçluğu Sertifika programı beni benle
buluşturan, muhteşem değişimler ve dönüşümlere sebep olan yol arkadaşlarım oldu.
Şimdi ise benim gibi belki kendi yolunu kaybetmiş gibi hisseden, bazen çıkış yolu yokmuş
gibi gören, bir yol var ama nerde bu yol diyen, harika varlıklarını beraber
parlatmalarına, takıldıkları yerleri dönüştürmelerine, Bolluk-Bereketlerini gani gani
arttırmalarına destek olduğum müthiş danışanlarımla yaptığım çalışmalarda ilerliyoruz.
Değişim ve dönüşüme izin verdiğimiz sürece herşey kolaylıkla ve akışta kendiliğinden
gerçekleşiyor. Sende bu yolculukta yanında yer almamı istersen bana ulaşabilirsin.

Funda Ergin Timurkaynak
Funda Ergin Timurkaynak
Bu çalışmaya bolluk bereket bilincine geçmek için katılmıştım. Hayatımda paraya değer vermemi, bütçe yaparak onu nasıl değerlendirdiğimi öğrenmemi ve parayla ilgili kodlarımın beni nasıl yönlendirdiğini anlamamı sağladı. Var olana odaklanmama, hayallerimin olabileceğini görmeme katkısı oldu. Parayı hak ettiğimi, parayı yönetmem için sorumluluk almam gerektiğini, en kötü senaryomla okey olmanın beni özgürleştirdiğini öğrendim. Şükür , değerliyim egzersizini sürekli yapmak enerjimi yükseltti, içimdeki çocukla konuşmanın nasıl şifa olduğunu görmek wauw etkisi yarattı, bütçe ile paramın nerelere gittiğini görmek müthişti. Paranın mutluluk için araç olduğunu, ona gereken özeni göstermenin sevmenin ayıp olmadığını, parayı hak ettiğimi, en kötü senaryo ile ok olduğumda acıdan özgürleşeceğimi öğrendim, e harika filmler de cabası. Kesinlikle tavsiye ederim, bilmek yetmiyor uygulamak (bazen dürtülerek de olsa ) , Senem’e her an ulaşabilmek ve kafamdaki sorulara yanıt almak, oturumlarda hepimizle birebir ilgilenmesi (saklanabilirsiniz ama kaçamazsınız ) çok ilham verici oldu, etkisinin kalıcı olacağına inanıyorum. Senem net, disiplinli, samimi ve hiç düşmeyen enerjisiyle harika bir koç (Coach Senem ) Sevgiler teşekkürler
Burcu Dursunkaya
Burcu Dursunkaya
Bu çalışmaya değişmek istediğim için katıldım. Düşünmeden geçen ve ne istediğini bilmeden savrulan her bir günümden sıkılmıştım. Bu çalışmaya katılarak içimdeki çocukla barıştım, neyi neden yaptığımı anlamaya başladım. İnsan kendinin farkına varınca bir şeyleri değiştirmek ve karar almak çok kolay bir hale geliyor. Aslında hayatımızı, kendimizin yönlendirdiğini ve durum ne olursa olsun bir seçme şansımız olduğunu gördüm. En sevdiğim egzersiz hayal ettiğim ve karar verdiğim durumları vizyonlamak oldu, sanki şu an o durumdaymışım gibi, ince detaylarına kadar yaşamak ve bunun için şükretmek. Değerliyim ve hak ediyorum demenin ne kadar sihirli olduğunu keşfettim. Hepimizin aslında içten içe hak ettiğimizi düşündüğümüz hayatı yaşadığımızı gördüm, burada bile seçim bizde. Böyle yararlı ve farkındalığınızı arttıracak workshoplara katılmanızı ve kendinizi dinlemeye ve anlamaya çalışmanızı şiddetle öneririm. Ayrıca da Senem gibi çok yakın bir arkadaşım olduğu için de çok mutluyum!!! O olmasa ona güvenmesem böyle bir işe asla bulaşmazdım, faydalı olmadığını, benim kendim çözemeyeceğim bir şeyi, başkası nasıl çözecek bana yardım edecek diye düşünüyordum. İyi ki varsın Senem, iyi ki katılmışım bu çalışmaya.
Arife KARA
Arife KARA
Senem hocam ♥️ Benim yazacaklarım diğerlerinden çok daha farklı🙏 Yıkılan bir enkazın içinde ölmüş olan ruhuma sizinle yeniden can vermeme dayanıyor yolculuğum... Kaldı ki sizi tanıyana dek denemediğim yol kalmamıştı. Her şey size ürkek ürkek attığım mesajlar ve ilk katıldığım bolluk bereket workshopu ile başladı. Muhteşem gecen 9 hafta içerisinde kendimi müthiş bir şekilde yeniden inşa etme fırsatımı bulmuştum ✨ Değişimim herkes tarafından fark edilip, iltifat olarak bana dönmeye başlamıştı. Beni bu derece değiştiren bir koçluk hizmetinden ve workshopların muazzam etkisinden faydalanmak için diğer açtığınız ; Değer workshopu, hayatımı resmetmeye varım workshopu, ilişkiler workshopu gibi açtığınız her workshopda ve birebir seanslarınızda beraber çalıştık. Sizden öğrendiklerim yolumdaki enkazları, işe yaramayan insanları, durumları hayatımdan çıkarmama ve en önemlisi kendimi yeniden keşfedip değerimi anlamama ve hayatımı sadece kendimi merkeze koyarak yönetmeme vesile oldu♥️ Ben sizinle ve öğretilerinizle yeniden doğdum♥️Kendini ve hayatını değiştirmek isteyen herkesin hiç düşünmeden sizinle çalışması gerektiğini düşünüyorum 🙏 ben size teşekkür değil, bir ömür minnet duyuyorum, sevgilerimle canım hocam ♥️♥️
Nihal Yakar
Nihal Yakar
Bu çalışmaya iş bulma amacıyla katılmıştım ve ilk günden 600 tl lik bir gelir yarattım. Bu çalışmada enerjiyi yukarıda tutan en büyük etken şükür egzersizleriydi benim için. Hayatımda sadece bolluk bereket alanında değil özel yaşantımda da muazzam değişimler oldu çünkü “ben değerliyim”i içinize bir kere sindirdikten sonra diğer alanlara da yansıyor. Katılmayı düşünen arkadaşlar hiç şüphesiz katılsın derim. Her şeyden önce Senem’in çok iyi bir hoca olmasının dışında , mükemmel de bir arkadaş ediniyorsunuz.
Aybüke Derici
Aybüke Derici
Bolluk-Bereket workshopuna katılarak, Bolluk Bereket bilincini benimsedim. Parayla ilişkim, bakış açım değişti. Birbirimizi seviyoruz:) Bütçe yapmak çok özel ve daha bir çok şey. Egzersizler Süper. Senem hocamın koçlukları ayrıca süper ötesi. Herkesin katılmasını tavsiye ederim.
Burcu Özkan
Burcu Özkan
Bu çalışmaya bolluk bereket bilincini öğrenmek için katıldım. Daha önce de şükür egzersizi yapıyordum ama bu workshopa başladığımızda çok daha içine girdiğimi fark ettim. Bolluk bereketin basamaklarını, bütçe yapmayı, parayla ilgili ego kodlarımı bulup onları dönüştürmeyi, konu para gibi görünse bile içimdeki miniğin yalnızlıktan ne kadar korktuğunu ve sevgi çırpınışlarını duydum. İşte bu bana waauuvv dedirtti. Konu başka gibi görünse bile bambaşka bir konu bambaşka bir keşif çıktı içimden. Kendimi tanımama yardım etti her şeyden önce. Ve tabi ki Senemin sevgi tabanlı, verici alandan, destekleyici koçlukları bana hep iyi ki dedirtti. Kendi için daha iyisini isteyen herkesin olması gereken bir alan. Seni çok seviyorum Senem iyi ki varsın.
Mihriban Teber
Mihriban Teber
Bu çalışmaya ne kadar kazanırsam kazanayım elimde hiç para kalmadığı için katılmıştım. Katılana kadar elimdekilere şükretmeyi bildiğimi sanıyordum. O kadar çok şey öğrendim ki kendimle ve yapabileceklerimle ilgili hangisini sayayım bilemedim. Enerjimi nasıl yükseltebileceğimi, odağımı var olanda tutmanın nasıl faydalı olduğunu, ego kodlarımla nasıl baş edeceğimi, bütçe yapmanın önemini öğrendim. İlk aydan itibaren cebimde para kalmaya başladı. Hayatını değiştirmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye edeceğim bir yolculuk. Senemin gruptaki herkesle tek tek ilgilenmesi ve yanımızda olduğunu hissettirmesi hepimize motivasyon kaynağı oldu. Bu çalışmaya katılıp senemle tanıştığım için çok şanslıyım.
Nesli KISA
Nesli KISA
Öncelikle bu değişim sürecinde ki ilk sapağım olan 'KENDİME', sonra 'Evrenden Torpilim Var' kitabın yazarı Aykut Oğut'a, kitabı bana ulaştıran eşime ve en sonunda da bunları hayatıma uygulamamda ki en etkin kişi olan SENEM'e binlerce teşekkürler. Senem'le seanslara başladığımız andan itibaren afallama durumuna geçtim. Herkese her şeye ve en önemlisi 'KENDİME' olan bakış açım değişmişti. Her gün şükür ve teşekkür ederek, isteyince ve istemeyi bilince bereket ve bolluğun nasıl yağdığını, bu bilince ait olunca, hiç çalışmadan bile bereket yaratmayı deneyimledim. Çok çok şükrediyorum 🙂
Selin Kolaşinli Güneş
Selin Kolaşinli Güneş
Bu çalışmada sağlam bir ego kodumu keşfettim. Tüm hayatımı her şey çok iyi olursa ve herşeyi kaybedersem millet bana güler korkusuyla geçirmişim meğer. Bu yüzden kendimi hep sabote etmişim. Para kazanmak için küçük yollar geldi önüme ve yine bir ego direncimi keşfettim bu noktada. En çok zevk aldığım hobimi çok dikkat çekmeden (egomu korkutmadan) yapma şansım oluştu. Bakalım nereye gidecek? Teşekkürler tüm katkılar için.
Seda F. M.
Seda F. M.
Öncelikle bu alanda bize sağladığın katkıların için teşekkürler Senem Kalkanci. İyi ki varsın. Şimdiye kadar okuduklarımı, öğrendiklerimi, sizlerle birlikte pozitif, güzel enerjilerle birleştirip, uygulama alanı fırsatı buldum bu workshopta. Kendimize odaklandığımızı, doğal bir ortamda ve saf niyetlerle olan paylaşımlar yaptığımızı, sevgiyi hissettim. İlişkilerimi gözden geçirip, kendi hayatıma dışardan bakma fırsatını buldum. Kendimi gözlemleyerek, hali hazırda yaşamıma anlam vermekle ilgili puzzle parçaları buldum. Paylaşmanın güzelliğini hatırladım. Ego direncini...Kendi enerjimi kaptırdığım kaçakları yakaladım. Hayallerime inanıp, asla vazgeçmemeyi öğrendim.
Nesrin Y. Z.
Nesrin Y. Z.
En başta paraya hiç değer vermediğimi ve onun için yaratamadığımı fark ettim. İnanmak ama gönülden inanmanın önemini keşfettim. Egonun her dk iş başında olduğunu fark ettim . Negatife düştüğüm anda odağımı değiştirebildiğimi, imkansız dediğim her şeyin olabilirliğini, almanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu, korkuların gerçek olmadığını, en başta içsel olarak değişime ne kadar çok istediğimi öte yandan da egomun direndiğini fark ettim. Hayalimin ötesinde bir işin ilk girişimleri sonuç verdi, özel hayatımda muazzam değişimler oldu, kendimi daha iyi hissetmeye başladım. İyi ki varsın Senem.
Sefa M.
Sefa M.
Bu workshopa parayla ilişkimi düzeltmek için katılmıştım. Bu ortamda masaya yatırıp, tıkanan yerleri bulup, üzerinde odaklanarak, enerjimin nerelerde tıkandığı ile ilgili farkındalıklar elde etme fırsatı yakaladım. Senem’in katkılarıyla, pratik yöntemleri deneyimledim. Özellikle şükür egzersizi ve bütçeleme uygulaması aydınlatıcı oldu. Benim için hayatı anlamlandırma ve duyguları, düşünceleri yönetmede destek bir çalışma oldu. Çok teşekkür ediyorum. Her kendine yatırım yapmak isteyen, farklılıklara açık, gelişmek isteyen kişilere tavsiye ederim.
Şeyma Y.
Şeyma Y.
Senem hanım bana ‘ eee tatlım geldin buraya madem, workshop paranı çıkaralım hedeflerine şunları şunları ekleyelim’ dedi ve fazlasıyla yaptık bunu. Workshop parasını bile burdan çıkarabiliyoruz. Ayrıca bizim gruptaki arkadaşların acayip güzel bir enerjisi vardı. Çok keyifliydi. İleride yeniden deneyimlemek dileğiyle. Bu arada az şükrettiğimi hatırladım. Şükrün muazzam önemini, ruhumuzun yaratımlarına olan hayretim arttı...Hayret ve minnet gibi duyguların tazeliğini anda tutmayı deneyimlemekle bilmenin değerini anladım. Değerlerime sahip çıkmamın önemini keşfetmek müthişti.
Ayşegül B.
Ayşegül B.
Bu çalışmaya istediğim gibi bir iş bulmak için katıldım. Tek hedefim buydu. Çalışmanın 6. Haftasında yaratım önüme düştü. Üstelik tam tarif ettiğim gibi, evime çok yakın, yerlere kadar camı olan, açık renklerde dekore edilmiş, kurumsal, çalışan diğer arkadaşların çok keyifli olduğu ve oyun gibi güle oynaya gittiğim o harika iş Senem’in bana yaptığı muhteşem koçlukları ve öğrettiği yaratım adımlarıyla nokta atışı gerçekleşti. İyi ki varsın Senem.
Yasemin D.
Yasemin D.
Bu çalışmaya bir türlü işin içinden çıkamadığım borç batağım sebebi ile katıldım. Atacak son kurşunum kalmıştı ve ne kadarda doğru bir şey yapmışım. Beni o kadar güzel destekledi ve yönlendirdi ki Senem, önce Bolluk-Bereket workshopunda para ile ilişkimi anlattığı konular üzerinden değiştirdik. Borçlarımın hemen hemen hepsini temizledim bu çalışmada. Sonra ise 4 ay bireysel seansta çalışmaya devam ettik ve ben gelirimi arttırmaya birikim yapmaya başladım. 4 ayın sonunda o arabayı nasıl aldığıma hala inanamıyorum. Harika bir koçla çalışmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum mutlaka Senem ile bir dönem çalışın.
Gizem S.
Gizem S.
Hayatımda verdiğim en iyi karar Senem ile çalışmak. O harika enerjisiyle beni hep yukarda tutmayı nasıl başarıyor anlamıyorum. Bireysel seansımızın olacağı gün kalbim kıpır kıpır yaşasın yine neler keşfedeceğiz diye heyecanlanıyorum. Yaklaşık 6 ay bireysel çalıştık aynı zamanda Değer ve Bolluk-Bereket workshoplarına da katıldım. Hepsi birbirinden öğretici, değiştirici ve dönüştürücü nitelikte. Hayatımı 360 derece değiştirmeme sebep olan müthiş ruh iyi ki varsın Senem.
Ali B.
Ali B.
İşlerim hiçte yolunda gitmediği zaman eşim Senem hanımı takip ediyor ve çok beğeniyormuş. Bu koçla çalışırsan inanıyorum ki her şey yoluna girecek! İnsan başta çekiniyor tabi hiç bu işlere bulaşmamıştım. Seanslara başlamadan önce kendisiyle çok güzel bir konuşma yaptık ve 1 ay sonra başlama sözü ile önce Aykut hocanın kitaplarını okudum sonra Senem hanımla, benim hayatta adam olmaz dediğim iş öyle bir yere geldi ki eşimde bende şok olduk. Senem hanım hep şöyle der ‘başarının %50’si senin %50’si benim’ çok çok saolsun o kadar çok şey öğretti ki minnettarım. Gelirimi %500 arttırdık beraber. Bu benim için mucize değil de nedir ki? Gücün bende olduğunu hatırlattığınız için çok teşekkürler.
Aytunç Y.
Aytunç Y.
Kişisel gelişimle uzun süredir ilgilenmeme rağmen hiçbir çalışmaya katılmamıştım ta ki instagram'da Senem hocamın canlı yayınına denk gelene kadar. O yayın resmen benim için yapılmıştı. Öyle şeyler anlattı ki benim sorularımın cevabı ve tökezlediğim yerleri keşfettim. Sadece uzaktan, seans yok, workshop yok, hiçbir şey yok. Tabi ki hemen kendisine yazdım. Önce Değer workshop'u ve ardından bireysel seansla devam ediyoruz. Kendini bulmak, hayatında yolunda gitmeyen şeyleri değiştirmek isteyen herkes için tavsiye ederim.