Gizlilik ve Güvenlik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI - DERİNMEVZULAR KOÇLUK

Yaşam Koçu ve Kundalini Yoga Eğitmeni Senem Kalkancı

İşbu Gizlilik Sözleşmesi, www.derinmevzular.com sitesine üye olan tüm kullanıcılar için geçerlilik kazanır.

Bu web sitesinde verilen tüm hizmetler ‘Kozyatağı mahallesi Can sokak no:16-18 D/1 Kadıköy, İstanbul’ adresine kayıtlı Senem Kalkancı şahıs firmasına aittir.

Senem Kalkancı - Derinmevzular Koçluk ve Kişisel Gelişim olarak kişisel bilgilerin gizliliğinin muhafaza edilmesi bizim ilk önceliğimizdir. Temel amacımız, gizlilik ile ilgili uygulamalarımızın son kullanıcılar tarafından kolayca anlaşılabilir olmasıdır. Şirketimiz, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir.

Temel Gizlilik Kurallarımız;

 

Müşterilerimize hizmet edebilmek için ,www.derinmevzular.com sitesinde, form ve anketlerin doldurulması sureti ile ve/veya workshop katılımcılarının ve bireysel danışanların eğitimleri sürecinde üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim, soyad, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) toplanmaktadır.

Şirketimiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine servislerimiz  ile ilgili kampanya bilgileri, yeni workshoplar/eğitimler ve ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Bu web sitesinde e-posta adresinizi vererek bizden e-posta almayı kabul etmiş oluyorsunuz. Bu e-posta listesine olan üyeliğinizi istediğiniz zaman çıkış yapma bağlantısına basarak ya da e-postada yer alan diğer aboneliği kaldırma seçenekleri ile iptal edebilirsiniz. Sadece, direkt olarak ya da bir üçüncü parti aracılığı ile bize kendileri ile iletişim kurma izni veren insanlara e-posta gönderiyoruz. Müşteri ve üyeler, bu gibi bilgileri alıp almama konusunda  kendilerine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim/üyelik iptali  yapabilir.

www.derinmevzular.com üzerinden veya e-posta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Tanıtabileceğimiz hiçbir üçüncü partinin eylemlerini kontrol etmiyoruz ve bu eylemlerden sorumlu değiliz. Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, şirketimiz, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresinizi dolandırıcılığı önlemek, sunucumuzla ilgili sorunları belirlemek, kapsamlı demografik bilgi toplamak ve size ürün ve servis sunabilmek için kullanabiliriz.

İlgilerinize özel olarak size içerik sunabilmek için çerez kullanabiliriz. Çerezler tercihlerinizi saklamak için bilgisayarınızın tarayıcısı tarafından kullanılan metin dosyalarıdır ve web sitemizle olan kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmemizi sağlar.

Kredi kartı ile yapacağınız ödemeler İyzico.com ödeme altyapısı güvenlik şartları altında gerçekleştirilir.

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde şirketimiz, işbu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

1.Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;

2.Web Sitemizin kullanıcılarla akdettiği “Üyelik Sözleşmesi”‘nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;

3.Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

4.Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

Web Sitemizin Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.