Değer Workshop – Derin Mevzular Koçluk

DEĞER WORKSHOP

Yaşam Koçu Senem Kalkancı

DEĞERİMİ YÜKSELTMEYE EVET!

Hayat hiç durmadan devam eden bir öz keşif yolculuğudur. Gün be gün bize ait olanları seçip, olmayanları göndererek kim olmayı seçtiğimiz ile ilgili netleşiriz.

Değer hayatımızda süre gelen her şey için temel bir başlangıç noktasıdır. Hayatınızda her alanda denge olsun istiyorsanız çalışmanızı önereceğim ilk konu değer olacaktır.

Değer konusu hayatımızın her alanına yansıyor ve hatta etkiliyor. Peki nasıl? İster gelirinizi arttırmak, ister platonik ilişkilerinizde değişim yapmak, ister daha sağlıklı olmak, ister kilo vermek, ister kötü alışkanlıklarınızı değiştirmek isteyin; ÖZDEĞER inizi arttırma konusunda harekete geçseniz iyi olur.

PARA ile ilişkinizde de aynı şey geçerli, tıpkı Darel’ın belirttiği gibi ‘AİT OLDUĞUNUZ TUTAR SİZE ÖDENİYOR’…bunu değiştirmek ve arttırmak sizin elinizde başka kimsenin değil.

Değer, değerini yükseltme, alma-verme dengesi, doğru bildiğimiz inanç kalıpları, Hayır demenin güzelliği, ayıp olmasın alanından çıkmak ve KENDİNE BİR ADIM ATMAK isteyenlerle yeni grubumuzla başlayacağız.

4 AĞUSTOS 21.00-23.00 1.seans DEĞERİMİ YÜKSELTMEYE EVET diyerek muhteşem bir sunum, uygulamalı günlük pratik egzersizler, hedefler, nefes egzersizleri, vizyonlama, soru-cevaplar.

21 gün boyunca kapalı grubumuzda öğreneceğiniz muhteşem egzersizlerin uygulaması, desteklemek, desteklenmek ve egzersizlerinizin kontrolleri, uyarıları.

25 AĞUSTOS 21.00-22.00 2. seansımızda tekrar bir araya gelerek sizlerin muhteşem değişim ve dönüşümlerinizi dinleyecek ve varsa sorularınızı cevaplayacağım.

ERKEN ÖDEME: 28 Temmuz dahil 350TL

29 Temmuz-4 Ağustos 400TL