Bolluk Bereket Workshop

BOLLUK BEREKET WORKSHOP'U

Yaşam Koçu Senem Kalkancı

BOLLUK BEREKET senin de hakkın!

Bolluk Bereket Workshop'u

9 hafta boyunca her Perşembe
Online olarak (zoom üzerinden) 21.00-22.30 arası gerçekleşecek.

Tarih: 9 Eylül 2021 YENİ GRUP ile başlıyoruz

6-9 Eylül 2021 : 1400 TL
Kredi kartı ile ödemelerde 3/6/9/12 taksit imkanı

Erken ödeme: 5 Eylül 2021 dahil 1250 TL

BOLLUK ve BEREKET bilinci, varlık odağında olmak demektir. Yolculuğunuz şu an her noktada olursa olsun hayattan keyif almak ve istediklerimizi zarifçe hayatımıza çekmek demektir. Bu çalışmada bolluk ve bereket enerjisini aktive edeceğiz. Bolluk bereket ritüelini öğrenirken aynı zamanda KENDİ YARATTIĞIMIZ(evet yanlış duymadınız) engelleri keşfedip, dönüştüreceğiz.

Bolluk ve bereket için sizi desteklememe var mısınız?

İş

Para

Kariyer

Birikim-Yatırım

Bütçe

Birçok kere gerçekleşmiş olan Bolluk Bereket çalışması ile katılımcılarımın hayatlarına kattıklarına gelin beraber bakalım.

Para ile ilişkisini değiştirip gelirini arttıranlar,

Tam istediği işi hayatına çekenler,

Ek gelir kaynaklarını düzenli ve her hafta arttırarak yaratanlar,

‘Hayatımda ilk defa ay sonunda param artıyor ve birikim yapabiliyorum, kendimi şimdi çok daha bereket bolluk içinde hissediyorum’ diyenler,

Yurtdışında makale yayınında ‘beklenmedik bir şekilde’ 😉 adı yazılanlar,

Hayalindeki evi ‘tamda istediğim şekilde’ diyerek yaratanlar,

‘Şu dönemde nasıl oldu anlamadım ama…’ diyip ekstra prim ve gelir artışı yapanlar,

İstediği arabayı ‘hiç beklemiyordum’ diyerek sadece ve sadece bilinçlerini değiştirerek hayatlarına çekenler..

Hayır! bunları ben söylemiyorum, bunu birçok kez gerçekleşen, koçluklarla desteklenen

9 haftalık Bolluk-Bereket workshop katılımcılarım söylüyor.

Katılımcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilir, Instagram derinmevzularkocluk hesabından IG TV’de kayıtlı olan, onlarla yaptığım canlı yayınlara ulaşabilir, deneyimlerini, kendilerini nereden nereye taşıdıklarını, bu çalışma ile hayatlarına neler kattıklarını öğrenebilirsin.

Belki de Bolluk Bereket’e ait olma sırası artık sendedir 😉

 PEKİ NELER VAR BU ÇALIŞMANIN İÇERİĞİNDE ?

Her hafta konu anlatımları ve sunumlar

Hedefleriniz ile ilgili bol-bol koçluklar

Ödevler ve egzersizler

Güç grup desteği

İlgili film ve animasyon önerileri

Kapalı grup içerisinde egzersizlerin, soru-cevapların, yaratımların paylaşımı

Kaçırdığınız veya seans tekrarını izlemek istediğiniz takdirde 1 hafta içerisinde istediğiniz kadar seyretme imkanı.

9 Eylül 2021 senin için de bir dönüm noktası olabilir

Bolluk Bereket kulübüne bekleniyorsun 🙂

TEMMUZ 2021
1

Merhabalar, ben Senem Kalkancı.

Aykut ve Esra B.Oğutun 2016-2018 senesinde ilk defa
açtığı, Yaşam Koçluğu sertifika programından mezun olduktan sonra, öğrendiğim,
deneyimlediğim, kendi hayatımda uyguladığım birçok faydalı pratiği online/yüzyüze
bireysel seanslar ve workshoplar oluşturarak danışanlarıma aktarmaktayım.
Aykut hocam ile ilk tanışmam kendime farklı bir yol haritası çizmek, sürekli tekrarlanan
durumlar ve bunları değiştirmek istemeye karar
vermem ile başladı.
Ve o kitabı raflarımın arasından çektim ‘Evrenden Torpilim var’…
Sonrasında ise hiçbir şey eskisi gibi olmadı.
Önce Aykut Oğut’un kitapları, sonra satın aldığımve uyguladığım video bültenleri,
ardından workshopları ve en sonunda ise Yaşam Koçluğu Sertifika programı beni benle
buluşturan, muhteşem değişimler ve dönüşümlere sebep olan yol arkadaşlarım oldu.
Şimdi ise benim gibi belki kendi yolunu kaybetmiş gibi hisseden, bazen çıkış yolu yokmuş
gibi gören, bir yol var ama nerde bu yol diyen, harika varlıklarını beraber
parlatmalarına, takıldıkları yerleri dönüştürmelerine, Bolluk-Bereketlerini gani gani
arttırmalarına destek olduğum müthiş danışanlarımla yaptığım çalışmalarda ilerliyoruz.
Değişim ve dönüşüme izin verdiğimiz sürece herşey kolaylıkla ve akışta kendiliğinden
gerçekleşiyor. Sende bu yolculukta yanında yer almamı istersen bana ulaşabilirsin.

Funda Ergin Timurkaynak
Funda Ergin Timurkaynak Bolluk Bereket workshop katılımcısı & Bireysel danışan
Bu çalışmaya bolluk bereket bilincine geçmek için katılmıştım. Hayatımda paraya değer vermemi, bütçe yaparak onu nasıl değerlendirdiğimi öğrenmemi ve parayla ilgili kodlarımın beni nasıl yönlendirdiğini anlamamı sağladı. Var olana odaklanmama, hayallerimin olabileceğini görmeme katkısı oldu. Parayı hakkettiğimi, parayı yönetmem için sorumluluk almam gerektiğini, en kötü senaryomla okey olmanın beni özgürleştirdiğini öğrendim. Şükür, değerliyim egzersizini sürekli yapmak enerjimi yükseltti, içimdeki çocukla konuşmanın nasıl şifa olduğunu görmek wauw etkisi yarattı, bütçe ile paramın nerelere gittiğini görmek müthişti. Paranın mutluluk için araç olduğunu, ona gereken özeni göstermenin sevmenin ayıp olmadığını, parayı hak ettiğimi, en kötü senaryo ile ok olduğumda acıdan özgürleşeceğimi öğrendim, e harika filmler de cabası. Kesinlikle tavsiye ederim, bilmek yetmiyor uygulamak (bazen dürtülerek de olsa ) ,Senem’e her an ulaşabilmek ve kafamdaki sorulara yanıt almak, oturumlarda hepimizle birebir ilgilenmesi (saklanabilirsiniz ama kaçamazsınız) çok ilham verici oldu etkisinin kalıcı olacağına inanıyorum. Senem net, disiplinli, samimi ve hiç düşmeyen enerjisiyle harika bir koç (Coach Senem). Sevgiler teşekkürler.
Burcu Dursunkaya
Burcu Dursunkaya Bolluk Bereket & Frekanslar workshop katılımcısı
Bolluk bereket çalışması, değişmek istediğim için katıldığım ve hayatımda çok önemli bir dönüşüme sebep olan derin bir workshop oldu. Düşünmeden geçen ve ne istediğini bilmeden savrulan her bir günümden sıkılmıştım. Bu çalışmaya katılarak içimdeki çocukla barıştım, neyi neden yaptığımı anlamaya başladım. İnsan kendinin farkına varınca bir şeyleri değiştirmek ve karar almak çok kolay bir hale geliyor. Aslında hayatımızı, kendimizin yönlendirdiğini ve durum ne olursa olsun bir seçme şansımız olduğunu gördüm. En sevdiğim egzersiz hayal ettiğim ve karar verdiğim durumları vizyonlamak oldu, sanki şu an o durumdaymışım gibi, ince detaylarına kadar yaşamak ve bunun için şükretmek. Değerliyim ve hak ediyorum demenin ne kadar sihirli olduğunu keşfettim. Hepimizin aslında içten içe hak ettiğimizi düşündüğümüz hayatı yaşadığımızı gördüm, burada bile seçim bizde. Böyle yararlı ve farklındalığınızı arttıracak workshoplara katılmanızı ve kendinizi dinlemeye ve anlamaya çalışmanızı şiddetle öneririm. Ayrıca da Senem gibi çok yakın bir arkadaşım olduğu için de çok mutluyum!!! O olmasa ona güvenmesem böyle bir işe asla bulaşmazdım. Kendim çözemeyeceğim bir şeyi, başkası nasıl çözecek bana yardım edecek diye düşünüyordum. İyi ki varsın Senem, iyi ki katılmışım bu çalışmaya.
Arife KARA
Arife KARA Bolluk Bereket & Frekanslar workshop katılımcısı
Senem hocam ♥️ Benim yazacaklarım diğerlerinden çok daha farklı🙏 Yıkılan bir enkazın içinde ölmüş olan ruhuma sizinle yeniden can vermeme dayanıyor yolculuğum... Kaldı ki sizi tanıyana dek denemediğim yol kalmamıştı. Herşey size ürkek ürkek attığım mesajlar ve ilk katıldığım bolluk bereket çalışması ile başladı. Muhteşem gecen 9 hafta içerisinde kendimi müthiş bir şekilde yeniden inşa etme fırsatı bulmuştum ✨ Değişimim herkes tarafından farkedilip iltifat olarak bana dönmeye başlamıştı. Beni bu derece değiştiren bir koçluk hizmetinden ve workshopların muazzam etkisinden faydalanmak için diğer açtığınız ; ‘Değer, hayatımı resmetmeye varım, ilişkiler’ gibi açtığınız her workshopda ve birebir seanslarınızda hep beraber çalıştık. Sizden öğrendiklerim yolumdaki enkazları, işe yaramayan insanları, durumları hayatımdan çıkarmama ve en önemlisi kendimi yeniden keşfedip değerimi anlamama ve hayatımı sadece kendimi merkeze koyarak yönetmeme vesile oldu♥️ Ben sizinle ve öğretilerinizle yeniden doğdum♥️Kendini ve hayatını değiştirmek isteyen herkesin hiç düşünmeden sizinle çalışması gerektiğini düşünüyorum 🙏 ben size teşekkür değil, bir ömür minnet duyuyorum, sevgilerimle canım hocam ♥️♥️
Mihriban Teber
Mihriban Teber Bolluk Bereket workshop katılımcısı
Bolluk Bereket çalışması ne kadar kazanırsam kazanayım elimde hiç para kalmadığı için katıldığım bir workshop oldu. Katılana kadar elimdekilere şükretmeyi bildiğimi sanıyordum. Kendimle ve yapabileceklerimle ilgili o kadar çok şey öğrendim ki hangisini sayayım bilemedim. Enerjimi nasıl yükseltebileceğimi, odağımi var olanda tutmanın nasıl faydalı olduğunu, ego kodlarimla nasıl baş edeceğimi, bütçe yapmanın önemini öğrendim. İlk aydan itibaren cebimde para kalmaya başladı. Hayatını değiştirmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye edeceğim bir yolculuk. Senemin gruptaki herkesle tek tek ilgilenmesi ve yanımızda olduğunu hissettirmesi hepimize motivasyon kaynağı oldu. Bu çalışmaya katılıp senemle tanıştığım için çok şanslıyım.
Aybüke Derici
Aybüke Derici Bolluk Bereket & Frekanslar workshop katılımcısı
Bolluk-Bereket workshopuna katılarak, Bolluk Bereket bilinci nediri benimsedim. Parayla ilişkim, bakış açım değişti. Birbirimizi seviyoruz:) Bütçe yapmak çok özel ve daha bir çok şey. Egzersizler süper. Senem hocamın koçlukları ayrıca süper ötesi. Herkesin katılmasını tavsiye ederim.
Nihal Yakar
Nihal Yakar Bolluk Bereket workshop katılımcısı
Bolluk bereket çalışması tamamen iş bulma amacıyla katıldığım ve ilk günden 600 tl lik bir gelir yarattığım muazzam bir workshop. Bu çalışmada enerjiyi yukarıda tutan en büyük etken şükür egzersizleriydi benim için. Hayatımda sadece bolluk bereket alanında değil özel yaşantımda da muazzam değişimler oldu çünkü “ben değerliyim”i içinize bir kere sindirdikten sonra diğer alanlara da yansıyor. Katılmayı düşünen arkadaşlar hiç şüphesiz katılsın derim. Her şeyden önce Senem’in çok iyi bir hoca olmasının dışında , mükemmel de bir arkadaş ediniyorsunuz.
Nesli KISA
Nesli KISA Bireysel Danışan
Öncelikle bu değişim sürecinde ki ilk sapağım olan 'KENDİME', sonra 'Evrenden Torpilim Var' kitabın yazarı Aykut Oğut'a, kitabı bana ulaştıran eşime ve en sonunda da bunları hayatıma uygulamamda ki en etkin kişi olan SENEM'e binlerce teşekkürler. Senem'le seanslara başladığımız andan itibaren afallama durumuna geçtim. Herkese, her şeye ve en önemlisi 'KENDİME' olan bakış açım değişmişti. Her gün şükür ve teşekkür ederek, isteyince ve istemeyi bilince bereket ve bolluğun nasıl yağdığını, bu bilince ait olunca, hiç çalışmadan bile bereket yaratmayı deneyimledim. Çok çok şükrediyorum 🙂
Burcu Özkan
Burcu Özkan Bolluk Bereket workshop katılımcısı
Bu çalışmaya bolluk bereket bilinci nediri öğrenmek için katıldım. Daha önce de şükür egzersizi yapıyordum ama bu workshopa başladığımızda çok daha içine girdiğimi farkettim. Bolluk bereketin basamaklarını, bütçe yapmayı, parayla ilgili ego kodlarımı bulup onları dönüştürmeyi, konu para gibi görünse bile aşkında altında yatan içimdeki miniğin yalnızlıktan ne kadar korktuğunu ve sevgi çırpınışlarını duydum. İşte bu bana waauuvv dedirtti. Konu başka gibi görünse bile bambaşka bir konu bambaşka bir keşif çıktı içimden. Kendimi tanımama yardım etti her şeyden önce. Ve tabi ki Senemin sevgi tabanlı, verici alandan, destekleyici koçlukları bana hep iyi ki dedirtti. Kendi için daha iyisini isteyen herkesin olması gereken bir alan. Seni çok seviyorum Senem iyi ki varsın
Seda F. M.
Seda F. M. Bolluk Bereket workshop katılımcısı
Öncelikle bu alanda bize sağladığın katkıların için teşekkürler Senem Kalkanci. İyi ki varsın. Şimdiye kadar okuduklarımı, öğrendiklerimi, sizlerle birlikte pozitif, güzel enerjilerle birleştirip, uygulama alanı fırsatı buldum bu workshopta. Bolluk bereket çalışması bana çok şey kattı. Kendimize odaklandığımız, doğal bir ortamda ve saf niyetlerle olan paylaşımlar yaptığımızı, sevgiyi hissettim. İlişkilerimi gözden geçirip, kendi hayatıma dışardan bakma fırsatını buldum. Kendimi gözlemleyerek,hali hazırda yaşamıma anlam vermekle ilgili puzzle parçaları buldum. Paylaşmanın güzelliğini hatırladım. Ego direncini...Kendi enerjimi kaptırdığım kaçakları yakaladım. Hayallerime inanıp, asla vazgeçmemeyi öğrendim.
Selin Kolaşinli Güneş
Selin Kolaşinli Güneş Bolluk Bereket workshop katılımcısı
Bolluk bereket çalışması, sağlam bir ego kodumu keşfetmemi sağladı. Tüm hayatımı ‘her şey çok iyi olursa ve ben bir gün kaybedersem millet bana güler’ korkusuyla geçirmişim meğer. Bu yüzden kendimi hep sabote etmişim. Para kazanmak için küçük yollar geldi önüme ve yine bir ego direncimi keşfettim. En çok zevk aldığım hobimi çok dikkat çekmeden, egomu korkutmadan yapma şansım oluştu. Bakalım nereye gidecek..
Nesrin Y. Z.
Nesrin Y. Z. Bolluk Bereket workshop katılımcısı
Bolluk bereket çalışması bana çok şey öğretti. En başta paraya hiç değer vermediğimi ve onun için yaratamadığımı fark ettim. İnanmak, ama gönülden inanmanın önemini keşfettim. Egonun her dk iş başında olduğunu fark ettim. Negatife düştüğüm anda odağımı değiştirebildiğimi, imkansız dediğim her şeyin olabilirliğini, almanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu, korkuların gerçek olmadığını, en başta içsel olarak değişime ne kadar çok istediğimi öte yandan da egomun direndiğini fark ettim. Hayalimin ötesinde bir işin ilk girişimleri sonuç verdi, özel hayatımda muazzam değişimler oldu, kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Bolluk ve bereket bilinci demek ki buymuş dedim. İyi ki varsın Senem.
Sefa M.
Sefa M. Bolluk Bereket workshop katılımcısı
Bolluk bereket çalışması, parayla ilişkimi düzeltmek için katıldım. Bu ortamda masaya yatırıp,tıkanan yerleri bulup,üzerinde odaklanarak,enerjimin nerelerde tıkandığı ile ilgili farkındalıklar elde etme fırsatı yakaladım. Senem’in katkılarıyla,pratik yöntemleri deneyimledim. Özellikle şükür egzersizi ve bütçeleme uygulaması aydınlatıcı oldu. Benim için hayatı anlamlandırma ve duyguları,düşünceleri yönetmede destek bir çalışma oldu.Çok teşekkür ediyorum.Her kendine yatırım yapmak isteyen, farklılıklara açık, gelişmek isteyen kişilere tavsiye ederim.
Şeyma Y.
Şeyma Y. Bolluk Bereket workshop katılımcısı & Bireysel danışan
Senem hanım bana ‘ eee tatlım madem geldin buraya hadi bolluk bereket çalışması ödemeni yaratmayı da hedeflerinin arasına ekleyelim’ dedi ve fazlasıyla bunu yarattım. Bu gruptaki enerji ile hakikaten workshop parasını bile kolaylıkla yaratıyorsunuz. Ayrıca bizim gruptaki arkadaşların acayip güzel bi enerjisi vardı.Grup enerjisi ne kadar da önemliymiş. Çok keyifliydi. İleride yeniden deneyimlemek isterim. Bolluk bereket bilinci nasıl oluyormuş bunu çok iyi öğrendim. Bu arada az şükrettiğimi farkettim. Şükrün muazzam önemini, yaratımlarımıza olan müthiş katkısını hep bolluk bereket çalışması öğretti bana. Senem hanımın güzel enerjisi ile muazzam şeyler öğrendi. Kendisine meslek hayatına yeni atılan bir çaylak olarak minnettarım.
Ayşegül B.
Ayşegül B. Bolluk Bereket workshop katılımcısı
Bu çalışmaya istediğim gibi bir iş bulamadığım ve denemediğim yöntem kalmadığı için katıldım. Bolluk bereket olumlamaları, bolluk bereket ritüeli gibi bir sürü şeyi denedim tabiki tek başına hiçbirşeyi değiştirmeme yetmedi. Bolluk bereket çalışması hayatımın dönüm noktası oldu. Instagramda arkadaşım Senem hocayı takip etmemi önerince işler benim için değişti. Tek hedefim olan istediğim işi hayatıma çekmeyi bu workshopta öğrendiklerimle başardım. Çalışmanın 6. Haftasında yaratım önüme düştü. Üstelik tam tarif ettiğim gibi, evime çok yakın, yerlere kadar camı olan, açık renklerde dekore edilmiş, kurumsal, çalışan diğer arakadaşların çok keyifli olduğu ve oyun gibi güle oynaya gittiğim o harika iş Senem’in bana yaptığı muhteşem koçlukları ve öğrettiği yaratım adımlarıyla nokta atışı gerçekleşti. İyi ki varsın Senem.
Yasemin D.
Yasemin D. Bolluk Bereket workshop katılımcısı
Bu çalışmaya bir türlü işin içinden çıkamadığım borç batağım sebebi ile katıldım. Atacak son kurşunum kalmıştı ve ne kadarda doğru bir şey yapmışım. Önce Bolluk Bereket çalışması, para ile ilişkimi tamamen değiştirdi. Borçlarımın hemen hemen hepsini temizledim bu çalışmada. Sonra ise 4 ay bireysel seansta çalışmaya devam ettik ve ben gelirimi arttırmaya birikim yapmaya başladım. 4 ayın sonunda o arabayı nasıl aldığıma hala inanamıyorum. Bereket bolluk ne demekmiş iliklerime kadar o zaman öğrendim. Bolluk ve bereket için harika bir koçla çalışmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
Gizem S.
Gizem S. Bolluk Bereket workshop katılımcısı & Bireysel danışan
Hayatımda verdiğim en doğru karar Senem ile çalışmak. O harika enerjisiyle beni hep yukarda tutmayı nasıl başarıyor anlamıyorum. Bireysel seansımızın olacağı gün kalbim kıpır kıpır yaşasın yine neler keşfedeceğiz diye heyecanlanıyorum. Yaklaşık 6 ay bireysel çalıştık aynı zamanda Değer ve Bolluk-Bereket workshoplarına da katıldım. Aynı zamanda Kundalini yoga eğitimlerine de katıldım. Özel derslerinde paylaştığı bolluk ve bereket meditasyonu benim için artık vazgeçilmez bir kaynak oldu. Uygulaması kolay ve kazançları muhteşem. Ben senelerce yaptım ama siz yapmayın, tek bir öğretiyi uygulayarak her şeyin siz değişmeden değişmesini beklemeyin. Hocamın koçlukları olmasa ben hala bolluk bereket olumlaması yaparak hayatımın değişmesini bekleyen bir birey olurdum. Hepsi birbirinden öğretici, değiştirici ve dönüştürücü nitelikteki workshopları hayatımda öğrendiğim en muhteşem bilgiler ve farkındalıklar. Hayatımı 360 derece değiştirmeme sebep olan müthiş koç iyi ki varsın Senem hoca.
Ali B.
Ali B. Bireysel Danışan
İşlerim hiçte yolunda gitmiyordu. Eşim Senem hanımı takip ediyor ve çok beğeniyormuş. Bu koçla çalışırsan inanıyorumki herşey yoluna girecek dedi. İnsan başta çekiniyor tabi hiç bu işlere bulaşmamıştım. Seanslara başlamadan önce kendisiyle çok güzel bir konuşma yaptık ve 1 ay sonra başlama sözü ile önce Aykut hocanın kitaplarını okudum sonra hocamla çalışmaya başladık. Benim hayatta adam olmaz dediğim iş öyle bir yere geldiki eşimde bende şok olduk. Senem hanım hep şöyle der ‘başarının %50’si senin %50’si benim’ çok çok saolsun o kadar çok şey öğrettiki minnettarım. Gelirimi %500 arttırdık beraber. Bu benim için mucize değilde nedirki. Gücün bende olduğunu hatırlattığınız için çok teşekkürler.
Aytunç Y.
Aytunç Y. Bireysel Danışan
Kişisel gelişimle uzun süredir ilgilenmeme rağmen hiçbir çalışmaya katılmamıştım ta ki instagramda Senem hocamın canlı yayınına denk gelene kadar. Öyle şeyler anlattı ki tökezlediğim yerleri keşfettim. Tabi ki hemen kendisine yazdım. Bir şekilde Bolluk bereket frekansı nediri öğrenmem gerekiyordu. Benim için mihenk taşı olan önce Değer workshopu, Bolluk Bereket çalışması ve ardından bireysel seansla devam ediyorum. Gelirimi arttırmak ve yeni işimi ayağa kaldırmak en öncelikli hedefimdi. Ben hayatıma gani gani bereket bolluk çektim. Ben yaptıysam siz de kesin yaparsınız. Şunu hiç unutma demişti Senem hocam ‘güç sende’ öğrendiklerini uygulamalısın. Daha önce bir sürü şey denedim. Bolluk bereket olumlamaları, para olumlaması, bolluk bereket mandalası gibi denemediğim taktik kalmamıştı. Tek başına hiçbiri işime yaramadı. Adanmışlık terimini Senem hocamdan öğrendim ve uyguladım. Onun müthiş desteğini hiçbir zaman unutmayacağım. Kendini bulmak, hayatında yolunda gitmeyen şeyleri değiştirmek isteyen herkes için tavsiye ederim.