Veri Sahibinin Açık Rıza Beyan Formu

VERİ SAHİBİNİN AÇIK RIZA BEYAN FORMU

Kvkk gereğince veri sahibinin açık rıza beyan formu

( 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında )

İş bu bilgilendirme yazısını okuduğumu ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, kişisel verilerimin aşağıda detayları belirtilen esaslar çerçevesinde, (Adres bilgisi: Kozyatağı mahallesi Can sk no:16-18 d:1 Kadıköy/İstanbul) Senem KALKANCI şahıs firması tarafından işlenmesine, saklanmasına ve kullanılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ederim.

Hesap Verileri

‘derinmevzular.com’ internet sitesi üzerinde, başvuru esnasında kısıtlı da olsa bir kısım kişisel bilgilerinizi vermeniz gereklidir. Bu bilgiler; isim/soyisim, cinsiyetiniz, telefon numarası, adres ve e-mail adresi gibi bilgiler olup www.derinmevzular.com sitesinde ‘Hesap Verileri’ olarak işlenmektedir.

Bireysel Seans, Workshop/Eğitim/Atölye çalışması/Seminer Verileri

Eğitim vb. programlarda gerçekleştirilen yayınlar , dersler ve seanslar kayıt altına alınacak olup bu kayıtlar, sadece o workshopun katılımcılarından oluşan kapalı grupla sınırlı olarak ‘www.derinmevzular.com’ sitesinde ve/veya sadece üyelerin olduğu kapalı gruplarda tekrar yayını niteliğinde ve kısıtlı süreyle yayınlanacaktır. Sadece o workshop katılımcılarının izleyeceği bu tekrar yayınları workshop sürecinin bir parçası olup “Workshop Eğitim Verileri” olarak işlenmektedir.

Ödeme Verileri

www.derinmevzular.com sitesinden online satın aldığınız tüm ürünler için Kredi kartı bilgileriniz gibi önemli bilgiler ödeme işleme sistemlerine(banka sistemleri v.b.) doğrudan sağlanacaktır. Güvenlik nedeniyle SENEM KALKANCI şahıs firması tarafından kredi kartı numaraları ve/veya kart ve kimlik doğrulama verileri gibi hassas veriler toplanmamaktadır.

Tarih :

İsim – Soyisim - İmza